50 EIGHTH AVE

INDIALANTIC, Florida 32903 · Brevard County · Parcel 27 3831-75-*-1

$750 720
Assessed Value
$750 720
Market Value
Annual Tax
$750 720
Taxable Value
Ownership
OwnerIndialantic Management LLC
Mailing Address8344 La Jolla Shores DR La Jolla CA 92037
Property Details
Year Built2024
Living Area4 253 sq ft
Lot Size2 614 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$250 000
Building Value$500 720
Just (Market) Value$750 720
Assessed Value$750 720
Taxable Value$750 720
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de agosto de 2025 $100 11